Zuzik

Co nakreslit?

Nevím co mám nakreslit, ale chtěla bych něco zejímavého. poradte mi

Nejlepší odpověď
kenyrts

Teď už je večer,tak že venku není nic vidět,tak bych se doma porozhledl a zkusil bych namalovat(pokud bych to uměl) třeba nějaký pěkný motiv z časopisu či knížky,určitě bych si něco vybral,když mám do toho chuť.

Další odpovědi
panenka

skus třeba nějakou přírodu,nějaké roční období s vodou to je pěkné

afro.minerva

Zkuš rozdrobit chleba na koberec na různě velké kusy. A pak to nasviť z různých stran. A pak to zkus nakreslit…

Nuk nuk

Připravte si tužku, úhel, hrudku, zkrátka to čím nejraději kraslíte a kus papíru nebo kartonu. Pusťte si nějakou pěknou hudbu, pokud možno vážnou, aby tam nebyla slova. Buď Vás napadne něco konkrétního nebo kreslete prostě svou náladu. Když budete mít poruce i pastelky, půjde to ještě lépe.

Michal

Bojující duši se zlem.

HerbiG

co takhle krajinu … ?

skapa

skus sebe ze zadu a sama