obyč holka

Co mám koupit mamce k 43. narozeninám?

Dobrý den :) Chtěla bych se zeptat, co koupit svojí mamce k 43. narozeninám. Jak už vím, všichni budou psát, že moji mamku neznají a že jí mám vybrat dárek podle zálib… Jenže ona má už vše, co tak vím, že by chtěla… když se jí zeptám, co by chtěla, řekla, že má všechno a že největší dárek sem pro ni já… Ale já jí prostě chci udělat nejhezčí narozeniny, který měla… Mám ušetřeno 500 Kč a jsem ochotná je do jejích narozenin investovat :) Napadá vás něco, co by jí mohlo udělat vážně velkou radost? :)

Nejlepší odpověď
brillant

Viz https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=koupit%20mam­ce%20k%20naro­zeninám