savyla

jakou zenu spis

kdyby jste meli moznoat vybrat si mezi dvema zenami kterou by jste si zvolili:
1.krasnou,stih­lou,velky prsa ale ktera je blba jak troky a nic neumi(šít,uva­řit,atd…)
2.ne tak hezkou(ne vylozene hnusnou),bacu­latou,prsa jakekoliv ktera nje inteligentni,mila a umi delat(vařit,šít,at­d…
diky…
Doplňuji:
Já osobně nemám ráda takový ty blbky co se smějou všemu,chodej v sukni která končí pod krkem,nejlépe taky v růžové a ještě k tomu třeba silikonový kozy.To si řikam že je celá taková umělá a rovnou se může jít postavit do výlohy butiku.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
sevos

2.zena

Doplňuji:
Nastěnku chci za ženu.

Další odpovědi
anonym

1.zena

V anketě chybí jiná možnost. Podle toho, jak píšeš, musíš být úplná Miss Vesmíru. Já tedy moc šít neumím, ale na druhou stranu to po mně nikdo moc nechtěl (nepočítám sem tam přišití upadlého knoflíku ap.) ani na to moc často nepřišla řeč. Směju se skoro všemu a nikdy jsem netrpěla nezájmem ze strany mužů. Co jsi vlastně tou anketou sledovala? Je hodně inteligentních, zajímavých a přitažlivých žen, které ty méně atraktivní ženy nenávidí a muži z nich mají respekt.
Doplňuji:
Je docela sranda, jak muži (i ti místní) volí č.2, ale na ulici se můžou přerazit když se ohlížejí za ženami č.1. První si volí za manželky a ty druhé za milenky a rozvracečky manželství.

dudu

1.zena

Protože téměř po čtyřiceti létech manželství mám silnou sklerozu a můj zdravý rozum onemocněl, volím číslo jedna. Pár dnů bych si snad něco užil, dočasně měl možná intelektuálně navrh a měl jistotu, že než shebnu někde na ulici, rádi vypomohou kamarádi, či bývalí sousedi.
Doplňuji:
rozumí se, že oubytěmi nutně trpící sličné choti.

anonym

2.zena

Vždycky 2. ženu.Ta je pro život více potřeba než 1.

quentos

2.zena

tu druhou spíš, tu první nespíš (tedy za sebe: nespím)

ten který je

1.zena

Doplňuji:
Když jsem sytý a dobře najedený,poohlédnu se po ženě č.1 😉

Orange

1.zena

^- volba neplatí

Ani jednu. Nejlépe kombinaci dobrých vlastností těch dvou.

bolak

Obě. Ani jednu. Když já nevim, copak na světě sou jenom dva typy žen? A city do toho neplíst nebo jak, že je tam nemáš uvedený?

manon

Bingo :)