Avatar uživatele
savyla

jakou zenu spis

kdyby jste meli moznoat vybrat si mezi dvema zenami kterou by jste si zvolili:
1.krasnou,stih­lou,velky prsa ale ktera je blba jak troky a nic neumi(šít,uva­řit,atd…)
2.ne tak hezkou(ne vylozene hnusnou),bacu­latou,prsa jakekoliv ktera nje inteligentni,mila a umi delat(vařit,šít,at­d…
diky…
Doplňuji:
Já osobně nemám ráda takový ty blbky co se smějou všemu,chodej v sukni která končí pod krkem,nejlépe taky v růžové a ještě k tomu třeba silikonový kozy.To si řikam že je celá taková umělá a rovnou se může jít postavit do výlohy butiku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sevos

2.zena

Doplňuji:
Nastěnku chci za ženu.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

1.zena

V anketě chybí jiná možnost. Podle toho, jak píšeš, musíš být úplná Miss Vesmíru. Já tedy moc šít neumím, ale na druhou stranu to po mně nikdo moc nechtěl (nepočítám sem tam přišití upadlého knoflíku ap.) ani na to moc často nepřišla řeč. Směju se skoro všemu a nikdy jsem netrpěla nezájmem ze strany mužů. Co jsi vlastně tou anketou sledovala? Je hodně inteligentních, zajímavých a přitažlivých žen, které ty méně atraktivní ženy nenávidí a muži z nich mají respekt.
Doplňuji:
Je docela sranda, jak muži (i ti místní) volí č.2, ale na ulici se můžou přerazit když se ohlížejí za ženami č.1. První si volí za manželky a ty druhé za milenky a rozvracečky manželství.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

1.zena

Protože téměř po čtyřiceti létech manželství mám silnou sklerozu a můj zdravý rozum onemocněl, volím číslo jedna. Pár dnů bych si snad něco užil, dočasně měl možná intelektuálně navrh a měl jistotu, že než shebnu někde na ulici, rádi vypomohou kamarádi, či bývalí sousedi.
Doplňuji:
rozumí se, že oubytěmi nutně trpící sličné choti.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2.zena

Vždycky 2. ženu.Ta je pro život více potřeba než 1.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

2.zena

tu druhou spíš, tu první nespíš (tedy za sebe: nespím)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

1.zena

Doplňuji:
Když jsem sytý a dobře najedený,poohlédnu se po ženě č.1 😉

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

1.zena

^- volba neplatí

Ani jednu. Nejlépe kombinaci dobrých vlastností těch dvou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Obě. Ani jednu. Když já nevim, copak na světě sou jenom dva typy žen? A city do toho neplíst nebo jak, že je tam nemáš uvedený?

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Bingo :)

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek