Ponny123

Co mám dělat když…?

Ahoj,mám kamarádku se kterou chodíme do třídy , říká o mě že jsem tlustá přitom ona je paratko , úplné peříčko , myslíte si že je normální vážit v 15ti letech 55 kilo při výšce 155 cm? Nechci být tlustá ale nechci vypadat tak jak ona =/My se moc spolu nebavíme , protože nepodstupuju hlouposti jaké dělá ona a následky do života si s sebou nést nechci =( Přiberu nebo shodím když budu jíst nepravidelně a zdravě nebo zdravě a pravidelně?
Jsem tadyk nová ani moc nevím jak to tady chodí ale budu ráda za názory a odpovědi

Nejlepší odpověď
Anikitos

Já ti nevím, ale 55kg se mi při necelých 160cm zdá docela optimální.

Moej rada je vcelku prostá, ale účinná, když se ji budeš řídit: Nevšímej si ji!

Myslím, že když budeš jíst zdravě, tak tuků moc nenabereš; proto se tomu říká zdravě jíst… jestli ne/pravidelně, to až nějak MOC neovlivní.
Zkus třeba začít cvičit, jestli nejsi spokojená.

Další odpovědi
orwell

Nedělej nic a normálně žij. Pokud máš pochybnosti o své váze, použij kalkulačku pro výpočet BMI: https://www.bez­hladoveni.cz/kon­zultace/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI
Uvidíš, že jsi naprosto v normálu:-)

Mc Merkurion

… byla tady jedna, která své kamarádce s mírama, který máš ty, povídala, že je tlustá (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/povazuje-se-za-slovni-utok-veta-nechci-bejt-tlusta-jako-ty ), dělá hlouposti, je jako párátko, atd … že by náhoda ???