JarkaHor

Co má vliv na pevnou a dlouhou erekci?

Nejlepší odpověď
zjentek

Chování tý potvůrky která tomu bude přítomna! Jednoznačně- to je NEJVÍC!

Další odpovědi
Mravenec

Nažhavená Jarka je opět zpátky!😂😂😂

paul1

Věk, strava, kondice. Také je namístě otázka, co se myslím tím dlouhou. Někdy je dlouhých i 5 minut 🙂

elkon

Libido a testosteron.

Rokio

Negativně mohou ovlivnit erekci některé léky, cukrovka, stáří a jiné faktory.

da ny

Všechno, hlavně partnerka.
Zlepšete si erekci, cvičit ji můžete i při čekání na zastávce
Zdroj: https://www.id­nes.cz/xman/sex­/erektilni-dysfunkce-predcasna-ejakulace-sex-problem-muzi-cviky-svaly-panevniho-dna-kegelovy-cviky.A190614_102­824_xman-sex_fro

Vercule

Dneska už jsou doplňky na podporu erekce, které jsou volně prodejné a po zkušenosti s ex vím, že fungují velmi dobře.

zjentek

Rokio, stáří néé! To nevěřím.

zjentek

Jarka, doma sem takovej nějakej vyměklej, když si jen tak hraju ale kdyby u toho byla jakási potvora, která by na mě zamrkala jako z tvýho avatara, tak JAJ… TO NECHCEŠ!!! 👉👌

Savier

To jste vystihl naprosto přesně 👍

zjentek

Savier, pro tebe bohužel neplatí. Máš stopku 👊