dust8

Co jste si např. koupili s úmyslem, že to budete používat, ale, když jste párkrát využili, tak vás to omrzelo používat?

Víte v čem nastal problém, že jste tu věc časem, tak nějak uklidili, či odložili nebo se vám na ní jen dlouhodobě práší prach a použijete např. jednou/dvakrát ročně výjimečně, či tzv. z vlastního donucení?

Nejlepší odpověď
elkon

Třeba košili, napřed se mi líbila a když jsem ji vzal na delší dobu na sebe, tak jsem se v ní necítil dobře.

Další odpovědi
da ny

Kráječ na cibuli a domácí pekárnu.
Nenajdou správné uplatněná (chleba je zbytečně moc nemám ráda z mrazáku).
A nemám v něm místo.
Kráječ je nepraktický, oči slzí, ruka je šikovnější a rychlejší 😉