Pokročilý

Co jste dneska dělali?

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nic. A hodlám v tom zítra pokračovat, protože to ještě nemám hotové.

Další odpovědi:

Stříbrný

Po celý den jsem kudy chodil, tudy škodil. Dobrým lidem ze života peklo dělal a dobře se u toho bavil. Hlavně jsem se na nich snažil obohatit, řekněme s přijatelným výsledkem. Mohl bych být tedy spokojen, ale při čtení orwellovy odpovědi mne zachvacuje závist, abych pro to všechno dnes nemusel dělat nic, tak TAKHLE MOC to ještě nemám vychytané. Ale pracuji na tom, to si piš! ;) :D :D

Stříbrný

Dnes jsem hrál Sims 1 a Fallout 3. Zkoušel jsem také nainstalovat GTA Vice city, ale nepovedla se mi tam nainstalovat čeština. Dále jsem byl na tomto webu, na Alíku, na Arboletu, na Toluně a těžil jsem kredity na presearch a websurf.cz. Samozřejmě jsem si zkontroloval e-mailovou poštu.

Z domácích prací jsem vynesl smetí, staral jsem se o naší fenu a o kocoura a také jsem třídil odpad.

Rovněž jsem dneska vykonal dobrý skutek v podobě daru mamce o hodnotě 900 Kč na cvičení po celý listopad.

Stříbrný

Od rána od 4:30 jsem na cestách. Musel jsem jet do obce 100 km vzdálené, abych tam vyzvedl důležitý dokument. Vrátil jsem se domů až po 3 hodině odpoledne.

Bronzový

Hledal klíče, odvrtával vložku... Připravoval se na služební cestu.

Zlatý

Tvořím.

Zlatý

Ráno jsem vstala, přes den dělala to, co mě baví a večer ulehnu k zaslouženému spánku. :-))

Bronzový

No, a co?

Stříbrný

Byl jsem v práci a večer šel na pivo.

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

Rokio>>> Palec za tu mamku a pohlavek za extrapráci s tříděním. Teď nenarážím na nesmyslnost třídění odpadu, ale když už to děláš, tak to dělej souběžně s vyhazováním, hrabat se v odpadcích mi nepřijde bohviečo. ;) :D :D

Stříbrný

Rokio

aliendrone: Děkuji za kompliment a dobře míněnou radu.

Zlatý

zjentek

Rokio, hádám, že dnes budeš strhaný jako borůvka, šetři se člověcě!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1231
Zlatý annas 1107
Zlatý quentos 922
Zlatý mosoj 595
Zlatý led 591
Zlatý marci1 575
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 443
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.