Avatar uživatele
FlAsh_7

Co jste dneska dělali?

Zajímavá 0 před 1612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Nic. A hodlám v tom zítra pokračovat, protože to ještě nemám hotové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Po celý den jsem kudy chodil, tudy škodil. Dobrým lidem ze života peklo dělal a dobře se u toho bavil. Hlavně jsem se na nich snažil obohatit, řekněme s přijatelným výsledkem. Mohl bych být tedy spokojen, ale při čtení orwellovy odpovědi mne zachvacuje závist, abych pro to všechno dnes nemusel dělat nic, tak TAKHLE MOC to ještě nemám vychytané. Ale pracuji na tom, to si piš! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Dnes jsem hrál Sims 1 a Fallout 3. Zkoušel jsem také nainstalovat GTA Vice city, ale nepovedla se mi tam nainstalovat čeština. Dále jsem byl na tomto webu, na Alíku, na Arboletu, na Toluně a těžil jsem kredity na presearch a websurf.cz. Samozřejmě jsem si zkontroloval e-mailovou poštu.

Z domácích prací jsem vynesl smetí, staral jsem se o naší fenu a o kocoura a také jsem třídil odpad.

Rovněž jsem dneska vykonal dobrý skutek v podobě daru mamce o hodnotě 900 Kč na cvičení po celý listopad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Od rána od 4:30 jsem na cestách. Musel jsem jet do obce 100 km vzdálené, abych tam vyzvedl důležitý dokument. Vrátil jsem se domů až po 3 hodině odpoledne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Hledal klíče, odvrtával vložku… Připravoval se na služební cestu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tvořím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ráno jsem vstala, přes den dělala to, co mě baví a večer ulehnu k zaslouženému spánku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

No, a co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Byl jsem v práci a večer šel na pivo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Rokio>>> Palec za tu mamku a pohlavek za extrapráci s tříděním. Teď nenarážím na nesmyslnost třídění odpadu, ale když už to děláš, tak to dělej souběžně s vyhazováním, hrabat se v odpadcích mi nepřijde bohviečo. ;) :D :D

před 1612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

aliendrone: Děkuji za kompliment a dobře míněnou radu.

před 1612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Rokio, hádám, že dnes budeš strhaný jako borůvka, šetři se člověcě!

před 1612 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek