Prostě já...

Co jste dnes dělali?

Odpovědi
Arne1

Byl jsem 50 km od Brna na keších v lese.

Kelt

Měl jsem ranní směnu, doma jsem si udělal lekci němčiny a dle potřeby si procvičím další jazyky. Zítra mne čeká znovu ranní 12 směna.

Ametyst

Trhala jsem rybíz, vyrobila z něj džem. Odpoledne jsem chystala pasti na slimáky.

Rokio

Byl jsem v práci, nechal jsem stahovat film pro člena rodiny, koukal jsem se na Let is play Gothic 3 Forsaken gods na Youtube, byl jsem na Odpovědi.cz a na Alíku a staral jsem se o fenu.

quentos

Obvykle bych ve volném dnu překládal (mám rozpracovaný překlad románu heavymetalového zpěávka o jeho pobytu v české vazební věznici), ale dnes jsem si nařídil odpočinek, protože zítra mě čeká náročný den na scrabblovém turnaji. Takže jsem si četl (autobiografii Ozzyho Osbourna – v originále, protože český překlad se nedá číst, jde o křečovitou záležitost zjevně pod tlakem nakladatele), odpoledne si dal 8km procházku lesem a završil ji jedním točeným ve zdejší vyhlášené hospodě.

marci1

Práce, procházka v lese a večer diskoška. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Postmaster

Seděl jsem u internetu a vytvářel obsah internetu