Avatar uživatele
Drap

Co je to vulgarita ?

Mohl by mi někdo vysvětlit, jaké vulgarity či urážky jsem se dopustil ?
Na tuto otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/petice-proti-ucitelce
jsem odpověděl takto :„Je fakt, že je to nehoráznost. Jak škola může zaměstnávat učitelku, která chce aby se studenti učili ? Být tebou, tak na protest opustím školu a jdu k lopatě.“

Odpověď byla smázána z důvodu vulgarity, urážky.
Nejsem si ničeho podobného vědom, a žádnou vulgaritu ani urážku jsem nenašel. Nebo si to zase Mazal jenom hojí své mindráky ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aramah, gepik, huxa, Lorrien před 4238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hele,myslím,žes tou lopatou urazil některé inteligenty.
Doplňuji:
Bolak má pravdu.Požádej admina o úpravu nicku.To bude sranda!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Všetko záleží od uhlu pohľadu. Niekto sa zasmeje, niekto v tom vidí sám seba a urazí sa.
Ak sa žiaci nechcú učiť (a nie sú vekom školopovinní) na škole nemajú čo robiť. V tomto prípade ste mali urážlivú pravdu.
Veď učiteľka má žiakov učiť a nie nútiť ich, chudáčikov, aby sa sami učili :)
Odhadnúť sa dá už po prvých vetách žiaka, či látku ovláda alebo nie. Veľakrát to hovorí zaňho už jeho príchod k tabuli. A z tých pár viet, ktoré (odpovedi v odkaze) povedal mosoj dokáže povedať, aspoň dve za dvadsať sekúnd, ak vie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

mně se stalo to samé a nic sprostého jsem nenapsala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Možná to mělo být za tu ironii, v tom případě by se měl na tuto otázku zeptat Mazal… :))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

hold tu jsou zamindrákovaný žebráci, kteří nejsou schopni něco vymyslet, tak alespoň mažou otázky a odpovědi…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

bolak napsal: "Zřejmě byla pro někoho urážka už to že sis vůbec dovolil něco napsat. Jsou lidé kteří mají velice vulgární přezdívky, třeba takovej Drap, to už je vod pohledu vulgarita jako prase

Drape, proč si tam taky nedáš tečku abys vypadal seriózně? Takhle beztečkovej pro něj nejsi soupeř, ale s tečkou… (Dr.Axl vs Dr.Ap) …to bude hotovej souboj titánů"

Palce mu prosím zašlete poštou (nejlépe s ukousnutou špičkou).

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Koukám,že odpověď Bolaka je smazaná! Ale což,budou další a peprnější!

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

kdo maže ten jede…někdo zřejmě dostal permici

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek