mosoj

Kde je vulgarita ?

Tato moje odpověď byla adminem smazána protože je prý vulgární !!

Jedinou vulgaritu o ktteré nyní vím je ta co mám na jazyku!!!

Vaše odpověď:

Pokud nastoupíte do zaměstnání bude to váš hlavní pracovní poměr. Zálohy na daň, SP a ZP bude za vás odvádět váš zaměstnavatel.

Pokud budete vedle zaměstnání ještě podnikat tak budete podnikat jako na vedlejší pracovní poměr.
Na konci roku se rozhodnete zda budete chtít aby vám přiznání k dani udělůal zaměstna

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Doplňuji:
V překlepech jsem přeborník, toho jsem, si vědom. Nějaká výmluva by se našla ale nemám to zapotřebí.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi kvůli slovu poměr, které ovšem není vulgární ani pokud je myšleno ve smyslu intimním, což v tomhle případě nebylo.
Doplňuji:
Jsem se také mnohokrát překlepla a o některých ani nevím. Pokud by se mazalo z důvodu pouhého překlepnutí nebyli bychom ušetřeni snad nikdo. Takže by byl tenhle důvod pro smazání dost hloupý.

Další odpovědi
anonym

Asi ses blbě vyjádřil.

Cituji:Na konci roku se rozhodnete zda budete chtít aby vám přiznání k dani udělůal zaměstna

A to někteří (ý) zdejší prostě(sprostě) nesnáší!

meTTax

Nechápu, o sprostém slově nemůže být ani zmínka. Možná, že je to tím co uvedl barbakan, ovšem za toto mazat příspěvek? To se mi zdá přílš, zvláště když chtěl pomoci jinému člověku!

briketka10

naprosto nechápu ??

Michal Kole

Mě jsou taky mazány odpovědi – často se týkají plavání nebo různých „poznámek pod čarou“, kdy neodpovím přímo na otázku ale na něco s otázkou může trochu vzdáleně souviset, ale zdá se mi důležité na to upozornit.