Avatar uživatele
zjentek

Co je to radost ze života a jak se projevuje?

Předem děkuji všem.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, annas, paul1, marci1 před 992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Radost ze života? To je radost z tisíce maličkostí (můj kamarád říká „z každé kraviny“) všedního i svátečního dne: že vyšlo sluníčko, že dítě přišlo ze školy, že jsem dostala květiny, že je v lese tak krásně, že jdu večer do divadla, že se na mě usmál sympatický muž nebo hodně stará paní. Mám radost, je mi příjemně a jsem v pohodě! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

  1. Když se ráno člověk probudí, žije,, dýchá – ucítí vůní kávy
  2. Že vás potěší každá maličkost a překvapí, , že tam kvete květina, jinde zpívá ptáček , bzučí včely, nebo když se na vás někdo usměje, – může to být zdrojem radosti atd.

Zkrátka jste zvědavý na to, co se děje kolem vás, Radost vzniká ve vašem nitru z toho, když něco potěší vaše smysly.

Někdy vám způsobí radost i hezké vzpomínky.

Také je dobré, když se můžete o svou radost podělit, tím jde o radost dvojnásobnou.

Když poznáte bolest, uvědomíte si, co je radost. Často je radost spojená se štěstím, které přijde samo a ničím je nepodmiňujete. –

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Když máš prst ve svěráku a někdo svěrák povolí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Eh, to je na dlouhé vysvětlování. Však to poznáš možná sám – hned jakmile se zde objeví „chybějící kategorie HMYZ“! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jak říkal Luděk Sobota:
Bolest se střídá s radostí. Když Tě pes kousne do zadku, to je bolest. Ale když pustí, to je radost! Stisk, povol, bolest se střídá s radostí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Když ti štěně roztrhá tapicírung na křesle, koza ti udělí zrychlení přes prdel a ožralí sousedé udělají ohňostroj před barákem přesně o půlnoci. Ani nemusí jít o Silvestra…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek