zjentek

Co je to radost ze života a jak se projevuje?

Předem děkuji všem.

Nejlepší odpověď
marci1

Radost ze života? To je radost z tisíce maličkostí (můj kamarád říká „z každé kraviny“) všedního i svátečního dne: že vyšlo sluníčko, že dítě přišlo ze školy, že jsem dostala květiny, že je v lese tak krásně, že jdu večer do divadla, že se na mě usmál sympatický muž nebo hodně stará paní. Mám radost, je mi příjemně a jsem v pohodě! 🙂

Další odpovědi
annas

  1. Když se ráno člověk probudí, žije,, dýchá – ucítí vůní kávy
  2. Že vás potěší každá maličkost a překvapí, , že tam kvete květina, jinde zpívá ptáček , bzučí včely, nebo když se na vás někdo usměje, – může to být zdrojem radosti atd.

Zkrátka jste zvědavý na to, co se děje kolem vás, Radost vzniká ve vašem nitru z toho, když něco potěší vaše smysly.

Někdy vám způsobí radost i hezké vzpomínky.

Také je dobré, když se můžete o svou radost podělit, tím jde o radost dvojnásobnou.

Když poznáte bolest, uvědomíte si, co je radost. Často je radost spojená se štěstím, které přijde samo a ničím je nepodmiňujete. –

hapiky

Když máš prst ve svěráku a někdo svěrák povolí!

aliendrone

Eh, to je na dlouhé vysvětlování. Však to poznáš možná sám – hned jakmile se zde objeví „chybějící kategorie HMYZ“! ;) :D :D

paul1

Jak říkal Luděk Sobota:
Bolest se střídá s radostí. Když Tě pes kousne do zadku, to je bolest. Ale když pustí, to je radost! Stisk, povol, bolest se střídá s radostí

Kepler

Když ti štěně roztrhá tapicírung na křesle, koza ti udělí zrychlení přes prdel a ožralí sousedé udělají ohňostroj před barákem přesně o půlnoci. Ani nemusí jít o Silvestra…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.