dust8

Co je to plovoucí postel a na jakém principu to funguje?

Odpovědi
marci1

Název plovoucí postel souvisí se základní charakteristikou tohoto typu postele, tedy tím, že není tradičním způsobem spojena s podlahou prostřednictvím nejrůznějších čel či nohou. Naopak plovoucí postele se jakoby vznášejí ve vzduchu, a jedinečným způsobem tak ložnici ozvláštňují a dodávají jí zajímavý dojem.
Tento efekt vzniká nejčastěji tím, že jsou ve vzduchu drženy pomocí lana nebo magnetu. Za účelem stabilizace zavěšené postele se obvykle používají silné ocelové kabely nebo masivní dřevo. 🙂
Návod na výrobu: https://bydli­meutulne.cz/plo­vouci-postel-je-hit-modernich-loznic-vyrobit-ji-lze-i-svepomoci/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.