Co je to hra na „žábu“?

Nejlepší odpověď
Edison

Nevím co myslíš, ale znám hru na „žábu na prameni“. Ta spočívá v tom, že parta kamarádů se postaví v restauraci k pípě a pije natolik intenzivně, aby vrchní nemohl do sálu odnést žádné pivo… V jednom se to hraje fakt dost blbě. 😁

Další odpovědi
dubraro

Znám „Žábu v mixéru“, to je primitivní hra na PC simulující rozmixování živé žáby.
Sexuální hra „Žába“ se dělá obdobně jako poloha „na koníčka“, ale žena není na kolenou ale v dřepu. Je to značně namáhavé, skutečné přebornice to umí i na jehlových podpatcích.