FlAsh_7

Co je to „eškere“?

Odpovědi
marci1

„Nejde opomenout současné „esketit“, které se po roce začalo také ozývat na českých sídlištích (a taky v tuzmeských tracích), díky stejnojmennému hitu od Lil Pumpa, jenž tento výraz vymyslel. Vycházel přitom z pokřiku „let's get it“ (dostaň to, získej to), který si svou zdegenerovanou angličtinou přeměnil právě na esketit, v české výslovnosti tedy něco jako [eškeré]. Dnes každé průměrné dítě na základní škole řve štěstím eškeré a Lil Pumpova peněženka samozřejmě také. A to přece jde…“ 🙂
https://refresher­.cz/54109-Fakin-bauch-esketit-skrrt-Jak-se-vyjadruji-cesti-raperi-a-ktera-jsou-jejich-nejpouzivanejsi-slova

Mc Merkurion

… sirota od „V“ …