Retko

Co je to demián??

Nejedna se o jmeno. Diky

Nejlepší odpověď
annas

Dymián, demián, démut – lidový název pro bylinu tymián obecný.

Další odpovědi
Dr. Avatar

Demian : román prvně vydaný vydán pod pseudonymem Emil Sinclair, podávající obraz dospívání na pozadí rozpadajícího se světa Evropy v předvečer první světové války. Kniha vypověděla mnoho o tehdejší mladé generaci, která zděšena ztrátou starých morálních hodnot, jež jí zničila válka, hledala hodnoty nové.
Omlouvám se už to vidim to je jen demian a ne demián

panenka

demian je roman napsaný na sklonku druhé světové války více zde v odkaze

Zdroj: http://www.in­flow.cz/demian