Lucyfer

Co je to černá listina? V telefonních kontaktech.

Jedná se o blokaci?

Mám honor. Když píšu smsky, lze to vybrat ve třech tečkách vpravo nahoře.

Jak zablokovat číslo, aby mne konkrétní osoba nemohla kontaktovat?

A vidí to ona? Že se zpráva neodeslala?

Odpovědi
Kepler

Nevím přesně, co tou černou listinou myslíš. Velmi úspěšně se bráním reklamním voláním, nabídkám zdravé stravy, přemlouváním na jiného dodavatele energií apod. Používám weby „kdo mi volal?“ nebo „vyhledat číslo“, kde to číslo zadám a objeví se mi komentáře ostatních postižených, ale ne vždy. Pokud je toto číslo z výše uvedené kategorie, okamžitě jej na telefonu blokuji. Většinou jsou tato čísla z pevných linek Prahy (začínající dvojkou). Co vidí nebo slyší volající nevím, ale už se mi nedovolají.
Pokud ti jde o zablokování jiné osoby, musíš hledat v menu svého telefonu.

Pepa25

Ano, zařazení na black list = blokace.

Zdroj: https://www.hi­honor.com/glo­bal/blog/how-to-block-a-phone-number-in-honor-phones/