co je to 100% šťáva z koncentrátu

ví někdo, co je to ten koncentrát? nějaká chemie? Nebo prostě jen naředěná skutečná šťáva z ovoce?

Nejlepší odpověď
Barushka:)

100% sťávou se rozumí takový nápoj, který obsahuje opravdu jen čisté kusy ovoce. (jablka, pomeranče, ananas). Jedná-li se například o 100% pomerančovou šťávu, je v koncentrátu použita i kůra z pomeranče, proto je čistá 100% šťáva tak nahořklé chuti.

Další odpovědi
blesk26

Koncentrát je zhuštěný roztok, může to být chemie, ale může to být třeba i to, co zbyde po odpaření vody ze skutečně vymačkané šťávy.