df

Co je těžší?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Zplodit syna

Znám týpka, co se FAKT snažil a má jen 5 dcer …

Další odpovědi
aliendrone

Postavit dům

To asi nejde určit, protože nemám tucha, jak cokoliv z nabízeného „hodit na váhu“. ;) :)
Pokud by ses ptal na to, co je OBTÍŽNĚJŠÍ, tak hlasuji za ten dům. :)

marci1

Postavit dům

Pokud budeme brát v úvahu, že se jedná o zdravého člověka, plodného a s oběma rukama, nohami. 🙂

paul1

Postavit dům

Postupně se skoro vše vyplnilo, nejdříve syn, potom zasadit strom (měli jsme zahrádku s chatou) a nakonec jsem dům jen opravoval, koupili jsme starší. Takže jsem postavil chatu, garáž, psí boudu, králíkárny, posezení a kůlnu s dílnou. Dům ne.

Dvorní šašek

Postavit dům

Rocker

Postavit dům

Syna jsem zplodil,les stromů vysázel.Počita se rekonstrukce chalupy jako postavit dům?😀

Rokio

Postavit dům

Měl si se zeptat – Co je nejtěžší?

Pro většinu mužů to bude postavit dům. Pokud by to ale byl impotent, tak by měl největší problémy zplodit syna. Jestliže by ses ptal i žen, tak by druhý bod vůbec nebyly schopné zvládnout, i kdyby se postavily na hlavu.

Porkman

Postavit dům

Drap

Zasadit strom

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Takto položená otázka je nesmysl. Bezruký nezasadí strom, ani nepostaví dům, Neplodný nezplodí syna. Jak to lze porovnávat, čím se to dá změřit?

aliendrone

Pepa25 >>> Tak to se tedy snažil MÁLO. Se divím, že jako ekonom jsi mu neporadil „rozložit portfolio“. Neznáš poučku o tom, že se všechna vajíčka NEMAJÍ dávat do jednoho košíku? ;) :D

Ametyst

Rokio: K bodu 2): Nepleť se, bez ženy muž syna nezplodi.

df

Aliendrone>>>mys­lím, že slovo težší je v pořádku.

aliendrone

df>>> V dotazu ANO, ale v výše v komentáři JIŽ NIKOLIV. ;) :D :D

df

aleiendrone>> a co rekneš třeba na slovní spojení „těžký úkol“, taky tě napadne ten úkol vážit na váze? Omg

aliendrone

df>>> Aha. No tak nic. ;)

jirka F

Vzkaz aliendronovi: Super vtipy.🤭👍

aliendrone

jirka F>>> ;)
To ještě NIC NENÍ, počkej až největší sňatkový unterwassermann všech dob (tedy ZJENTEK) sem hodí foto / odkaz na svoji nejnovější lásku! Vřele doporučuji si pro tento případ předem připravit kyslíkovou láhev a resuscitační sadu. ;) :D :D

elkon

To nelze porovn8vat. Dost dětská otázka.