12kolemjdouc

Co je lepsi nez sex?

Jak lepe stravit cas? Je neco lepsiho nez sex?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Napustit si vanu s voňavou pěnou, nalít si skleničku vína a číst si knížku.

Další odpovědi
marci1

Jedině sex 2× za sebou. 🙂
https://www.stre­am.cz/vtipky-a-srandicky/co-je-lepsi-nez-sex-51292

Pro každého to, co ho potěší, má z toho radost. Pro někoho steak, čokoláda, káva, napuštěná vana, složit puzzle, sbírat známky, sportování … ap. Z věcí, uvedených v odkazu se mi líbí:
„Když si po dlouhém pracovním dni sundám lodičky, punčocháče a podprsenku. Ta úleva!“ 🙂
https://zena.ak­tualne.cz/vzta­hy/20-veci-ktere-jsou-lepsi-nez-sex/r~i:article:804819/

Kelt

Dobré jídlo ,které mám čas vychutnat.

Rokio

Takovou činností, při které budeš prospěšný společnosti. Můžeš například se starat o seniory nebo uklízet park.

Bude tě naplňovat dobrý pocit.

Kepler

Pořádně si ulevit, když jsi nadmutý jako koza. Ale takové lanýže, ústřice a dobré víno taky nejsou špatné.

Čecho_slovák

Vzhledem k mému věku je už lepší zvuk otevíraného piva tsss. 😂

JežíšKristus

Hughes AH-64 Apache bitevní vrtulník

RyuzakiKate

Kvalitní spánek, kvalitní jídlo, koncert oblíbené kapely, cokoliv, co vyplaví serotonin a endorfiny, je to furt stejná chemická reakce :))

ten který je

Odpovědi.cz

paul1

Darinka zpívala: spievanie je zo všetkého najlepšie 😂. Asi v tom věku to tak mohlo být, později určitě zmenila názor 😂

Vercule

Ty jo, tak to fakt nevím :D Já mám sex ráda a nevím teda, že by mi ho něco dokázalo nahradit :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.