Smack

Co je ještě dobré na jiný výlet podobný jako zoologická zahrada?

Tipy a rady, díky.

Nejlepší odpověď
zjentek

Pak ještě VŠECHNY OSTATNÍ zvířecí parky, lesoparky, skalisté parky, botanické parky, arboreta, parky s jezírky plnými rybiček, family parky, dinoparky, národní parky… zapoj fantazii, nenech mě v tom samotnýho! (; (; ((;

Další odpovědi
Kelt

Do zoologické zahrady můžeme jít z nejrůznějších důvodů a s nejrůznějšími lidmi, kteří mají každý své zájmy. Od výletu s malými dětmi, po porovnání se s lidoopem, nebo zkusit rychlost a sílu s tygrem nebo medvědem.

Midoc

Vzít si sebou svačinu a pití. V ZOO to bude drahé. Neodhazovat odpadky na zem.
Vzít si sebou deštníky a pláštěnky, co kdyby pršelo.

quentos

„Ještě“ – kromě čeho? Otázka nedává smysl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.