Spartaboy

Co je depilace? Je to to samé co obyčejné holení strojkem nebo žiletkou?

Epilace je pokud se nepletu odstraňování chloupků nebo možná i vlasů i s kořínky s pomocí třeba vosku. Nevím ale co je depilace je to opravdu obyčejné holení elektrickým strojkem nebo žiletkou?

Odpovědi
aliendrone

ANO, depilace je i obyčejné holení holícím strojkem, ale spadají do toho i DALŠÍ postupy (např. depilační krémy či obzvláště „výživné“ metody jako pomocí depilačního strojku či vosku ;) :D) a na rozdíl od epilace (třeba laserem) ti chlupy znovu narostou, tzn. že kořínek chlupu není zlikvidován jako při epilaci. :)