Jikra

Co je a na co se používa Microsoft Silverlight?

Nejlepší odpověď
rynek878

Microsoft Silverlight je doplněk nejpoužívanějších internetových prohlížečů (MSIE, Firefox, Opera,…) o možnost zobrazení obsahu vytvořeného pomocí technologie Microsoft Silverlight. Technologie Microsoft Silverlight slouží k tvorbě dynamického a interaktivního obsahu webových stránek podobně jako Adobe Flash nebo nebo JavaFX.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/mi­crosoft-silverlight/

Další odpovědi
panenka

Microsoft Silverlight je doplněk (plugin) pro internetové prohlížeče, jenž dovoluje zobrazení obsahu vytvořeného pomocí technologie Silverlight (z dílny Microsoftu). Silverlight je technologie podobná technologiím jako: Adobe Flash, Adobe Flex či JavaFX a umožňuje tvorbu interaktivních webových aplikací s podporou videí v HD kvalitě.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/plug-iny/microsoft-silverlight/

anonym

Prakticky se spíš nepoužívá vůbec. Je to konkurence pro daleko populárnější Adobe Flash, Adobe Air.