Avatar uživatele
Ančikk

K čemu je Adobe Air?

Dobrý večer, rozhodla jsem se, že trochu ulevím svému počítači a smažu programy, které nepoužívám a narazila jsem na Adobe AIR. Vůbec nevím k čemu to je, nebo proč jsem ho stahovala. Mohl by mi někdo prosím vysvětlit, k čemu je dobrý a jestli na průměrném počítači sloužícímu především k psaní ve wordu či prohlížení internetu je na něco platný? Děkuji a hezký zbytek předvánočního dne :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Odpoveď byla označena jako užitečná

Adobe AIR je platforma umožňující vytvářet a rozvíjet nové internetové aplikace. Jedná se o nástroj, který umožňuje vývojářům používat osvědčené webové technologie a jejích použitím vytvářet internetové aplikace a implementovat je tak, aby se daly snadno používat a uživatel je měl stále při ruce. To vše lze provozovat na více operačních systémech.

Použitím Adobe AIR budete mít k dispozici nástroj, který zaujme všechny uživatele a zákazníky svojí naprosto novou inovační metodou používání internetových aplikací přímo na ploše vašeho systému bez nutnosti změn existujících technologií, lidí, nebo proces

Kopirovano ze stahuj.cz

V tomto clanku e dozvis vice … http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/adobe-air-prostredi-pro-spoustu-uzitecnych-aplikaci/
Doplňuji:
Muzes ho v klidu smazat je ti na vis co …:D asi jsi fo stahla omylem kdyz jsi instalovala adobeFlash player..

Upravil/a: badisko

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Ančikk Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek