SpiderRoy

Co hrozí, při tažení auta bez SPZ?

potreboval bych převést jedno auto z místa A do místa B pomocí vlečného lana. Auto je už bez spz ale techničák ještě jo. Ano taky mě to udivilo. To je další otázka. Jakto že to má papíry když to nemá značky ?

Odpovědi
zzzzz

No nejhorší je, že to nemá pojištění!!!!! Já bych to vezla pouze na vozíku, Jinak hrozí, že budete nějaký čas místo auta používat hromadnou dopravu a také budete o pár tisíc lehčí 🙂

cochee

Co je to v tomto případě „techničák?“ Při odevzdávání RZ do depozitu se předkládá osvědčení o registraci („malý technický“) i technický průkaz („velký technický“). Zatímco „malý“ zůstává v depozitu u značek, „velký“ se vrací majiteli s vyznačením o uložení RZ v depozitu. (Asi to je vhodný doklad od toho, že majitel auta je opravdu jeho majitelem :) )