Nechápavé

Co děláte denně pro své zdraví?

Nejlepší odpověď
marci1

Hlavně se nestresuji, nerozčiluji a nehoním za penězi. 🙂
„Lidé obětují zdraví,
aby vydělali peníze,
potom obětují peníze,
aby znovu získali zdraví.
Tak se znepokojují
budoucností, že si neužívají přítomnost.
A žijí tak, jako by
nikdy neměli zemřít,
a potom zemřou bez
toho, aby předtím žili.“ 🙂
Autor Dalajláma

Další odpovědi
quentos

Každý večer cvičím, po ránu obvykle dvě hodiny po probuzení nejím, pouze piju (po probuzení se vyčistím půllitrem vody z vodovodu); denně nachodím cca 4–5 km (ve všední den pracovně a leckdy ještě na procházku, o víkendech jen tak na procházku). Piju denně jedno pivo a obvykle sklenku vína (nebo malého panáka). Nejím ani nepiju s*ačky (chipsy, limonády; paštiky, konzervy a uzeniny jen výjimečně – a od řezníka), naopak se nebráním zdravé stravě (sýr často nahrazuju sójovým, chleba častěji celozrnný přímo z pekárny, ovesné kaše; když čokoláda, tak s vysokým podílem kakaa)…

terry

Usmívám se.
A taky hladím zvířata.

zjentek

Hygienu ..a taky spím.

Conchus

Piju pravidelně alkoholické nápoje (spát ale chodím střízlivý), jím na co mám chuť, chodím se svým psem na pravidelné procházky, pracuju, a snažím se na stáří nemyslet už 78 let.

lexx

chodím pěšky cca 2 km denně na autobus do práce, 3/4 roku jezdím na kole pro nákupy rovněž do Polska (je to blízko) střídám práci u PC a manuální ve skladu kde jsem expedientem, seknu od Nového roku s kouřením, nikdy nepiji tvrdý alkohol ani víno jenom občas pivo

anonym

Každý den pravidelně onanuju.

Lamalam

Piju jenom kvalitní alkohol.

anonym

Snažím se hlavně pravidelně hýbat. Po autonehodě se mi to moc nedařilo, tak jsem začal docházet na rehabilitace http://www.redpoint-clinic.cz/Fyzi­oterapie/Reha­bilitace-Praha-9-Cerny-Most/ Jsou tu opravdu borci.

anonym

quentos, tak proto jsi stále bez ženské.

quentos

nechápu, jak to spolu souvisí. Ženské tedy raději tlustoprdy, kteří necvičí, žerou paštiky a konzervy a odsuzují zdravou stravu?
Srovnej si to trochu v tý svý dutý palici, než něco vypustíš…