tendruhy

Co dělat se svou holkou po večerech nebo prostě ve chvílích volna, kdy jsme doma?

dobrý den, tátu jsem neměl a jiný mužský vzor vedle sebe taky ne… máma se podruhé s nikým dohromady nedala… a kamarádů je mi trapný se ptát, nemáte pro mě radu? sami od sebe samozřejmě nic neřeknou.

Jde mi o to, že prostě nevim, jak se co nejlíp zabavit.
Takže se ptám co vy spolu děláte po večerech nebo ve chvíli klidu. -krome těch obvyklých věcí…

Společné přátelé nemáme děti taky ne…

A nepište prosím vás žádný chujoviny, nebudu to stejně číst

Díky předem

Nejlepší odpověď
nyjono

Můžete plánovat budoucnost.
Nebo si přečíst nějakou dobrou knihu.
Nebo si pohodlně sednout, otevřít lahvinku vínka a podívat se na pěkný film.
Nebo doma něco upravit, opravit. Nevím o bydlení, kde by nebylo co dělat.

Další odpovědi
Justin1

Můžete si pořídit deskové a karetní hry a hrát, koukat na filmy nebo si připravovat geocachingové výpravy (vybírat lokality a luštit mysterky). Tak jsem to dělával já s manželkou, než jsme měli děti.

zjentek

A tak můžete si třeba povídat, když tě nebaví nějaký ty chujoviny. Proč by ne? Vždyť je to taky romantika. Ale napřed je třeba se zeptat i partnerky, zda preferuje konverzaci před oněmi chujovinami. Základní otázky tedy zní:

  1. CO je vážná věc a co vlastně chujovina.
  2. Pokud jsme našli odpovědi, které z vyvstalých možností preferujeme.
  3. Jak bejt zcela přirozený i při trapný chvilce.

(Nejde o to, aby ses zabavil. Jde o to, abys zabavil ji. Pak jsi tam KRÁL.)

Kelt

Hledat společné zájmy, poznávat se navzájem, povídat si, nebo poslouchat toho druhého. Pokud umíš hrát na nějaký nástroj, tak si můžete zazpívat. Taky záleží na tom, v jakém jste věku. A pokud to jsou chujoviny, tak co vlastně chceš? Poradit nebo mít body za otázku.

Smack

Kámasútra

https://www.e­rekce.cz/kama­sutra-polohy/

da ny

Společně vařit, uklízet, prát, nakupovat, mýt okna a další domácí práce
(ve svém pokoji, pomoci rodičům nebo ve vlastním či pronajatém bytě).
Číst si, sledovat filmy, poslouchat hudbu, tančit, hrát hry.
Grilovat, opékat buřty. Hrát na hudební nástroj.
Procházky, kino, sport, divadlo, koncerty, cestování, muzea, hrady zámky = výlety, galerie, rozhledny, ZOO. Příroda, les, sbírat houby, borůvky. Bazén, kolo, lyže, sáně, turistika, jiné koníčky.
Spousty dalších aktivit. Doma i venku.

cchaning

levitra prodej
https://lekarna-eshop.com/levitra