JarkaHor

Co dělat s chlapem když mu nestojí?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Vzrušit ho. 😉

Další odpovědi
Čecho_slovák

Ženská, která ho nevzruší si ho nezaslouží.

michalds

Když mu nestojí? Takový za nic nestojí.

Kazatel

S láskou jde použít fantazie i jiné nástroje.

marci1

Těžká otázka. 🙂
Nepřesvědčovat, nenutit. Příčin může být hafo.
Muž by měl:
Snížit hmotnost
Vydatně spát
Pravidelně cvičit
Omezit kouření
Žena by měla:
Nebýt hysterkou
Dokázat muže pochválit (když je za co)
Koupit si erotické prádlo ( v červené, černé barvě -bílá moc muže nebere)

paul1

Zkusit mu poradit:
Když ho máš malého nezoufej, strč ho do úlu a zabouchej.
Anebo použít příkaz:
ŠTRONZO (ztuhnutí) – až do – KAKATOMALE – to ruší štronzo

Justin1

Pokud mu nestojí pták, měl by navštívit ornitologa. :)

zjentek

Přemýšlím…

Hm, taky už mě nenapadá nic jinýho 🤷‍♂️

KristovaNoha

Zkus si nalepit kníra

dubraro

Poradím ti hlavně, co nedělat: Dávat najevo nelibost, kritizovat, tlačit na výkon, říkat věci jako „stejně se ti nepostaví“…
U jakž takž zdravého muže má erektivní dysfunkce většinou psychickou příčinu. Trému, strach ze selhání, obavy z nedostatečné velikosti penisu, nezvyk na přítomnost (konkrétní) nahé ženy, strach z prozrazení nevěry…

Kelt

Hledat příčinu, proč se tak děje. Jednak to může být zdravotní stav muže, pak přístup partnerky, její tělesné proporce, hygiena, mluva atd.

Gabullka

Na e-kondomech toho mají mraky, tak se podívej ;). Chce to vyzkoušet co mu bude dobře účinkovat.

Vercule

Je dost dostupných doplňků pomocí kterých se to dá řešit. Kdo má kvalitní a šetrné doplňky tady na ten problém, tak je supererekce.cz. Manžel jednu dobu užíval viamax, který mu s erekcí pomáhal.

dubraro

marci1:
Náhodou, bílé lingerie na opáleném nebo přirozeně tmavém těle vypadá velmi lákavě.

zjentek

PŘESNĚ TAK, taky se přikláním k bílé na snědé… pro podobnou otázku by zde vůbec nebylo místo! (;