Amy9898

Je šance,vyléčit děvkaře,nebo to nemá cenu? Už nevím,co mám dělat..

sám mi přiznal,že takový je,ale neví jestli se změní..i když se o to snaží..
Doplňuji:
říkal,že nevydrží být jen s jednou..

Nejlepší odpověď
anonym

V podstatě jakýkoli psychický problém lze léčit – podstatné ale je, aby dotyčný sám chtěl.
😉
Pokud sám chtít nebude, nezmění se.

Další odpovědi
iceT

Podle mě to nemá cenu,příležitost dělá zloděje a že těch příležitostí je kolem dokola dost a dost.Možná se změní až najde tu pravou pravoucí ženu,možná taky ne.Lidé se totiž jak známo mění.
Ale já bych zvedla kotvy a poohlédla se jinde,co taky s chlapem,co neudrží péro v gatích.
Víš,kdyby ti to aspoň neříkal,tak by to možná šlo ustát,protože co oko nevidí,to srdce nebolí,ale takhle?To se chceš pár let nervačit,vyčí­tat,poslouchat sliby a přísahy a zahazovat mládí a nejlepší léta s někým,kdo za to nestojí?Promiň mi tu upřímnost,ale jinak se to nedá.

marci1

Obávám se, pokud sám tvrdí, že nevydrží jen s jednou, tak tomu bude vždycky. Buď se s ním rozejdete, nebo se s tím smíříte.

ShadowCZ

Tato polygamie, ta je vrozená a bohužel se už asi těžko změní. Prostě mu nestačíte a tak si našel i tu jinou(jiné), tedy potřebuje ukájet své potřeby…

Questman

Jako jak děvkaře?
Že chodí za jinýma nebo že si najímá prostitutky?

Kelt

Nevydrží být s jednou, protože je to borec, který potřebuje ukojit svůj sexuální apetit, nebo mu vadí kecy a sexuální stereotyp a pod od jedné ženské? Vztah je založen na hodnotách, toleranci, důvěře a pochopení atd. něco může vyřešit poradce, lékař, něco je třeba probrat vzájemně. Neznám Vás ani jeho, ale žádný vztah není trvalý, neměnný – můžete se rozejít, nebo to tolerovat – asi ne. Záleží vám na něm? Jste vy ta dobrá a on špatný? To tady může rozhodnout pouze odborník.

da ny

Nemá to smysl, léčba NEEXISTUJE !!!
Jediným šokem je ztráta toho na čem mu záleží, pokud vůbec (rodinné zázemí + děti), ale ne každého to zastaví zcela. Může to být sport a koníček nebo „choroba“.
Ruce pryč :), nebo ho přijmout s tímto faktem ⇒ bez výčitek a trápení sebe sama.
I když budete mezi všemi tzv. 1. dáma, pak soulož pouze s kondomem!!!
Jde především o zdraví a pak i o to duševní, v případě, že Vám to vadí a trápí Vás to: Vary, pryč, od Vašeho prahu…

arygnoc

ach, klasický pohľad – na vine je chlap, lebo si neudrží péro v gatiach.

u nás sa hovorí – suka nedá, pes neberie.

tak si vyberte, kde je pravda.

iceT

S tímto naprosto souhlasím přiznám se ,že na toto jsem dokonce i zapomněla.
Ovšem podíváme-li se na tento problém z jiné strany,pak by všechny ženské z jeho okolí musely být rozhoďnožky,a padat mu samy do postele.

arygnoc

Amy9898

pokiaľ má iceT pravdu, okamžite mi pošlite adresu toho vášho priateľa, nech viem, kde ten konček omáča.

pár kamarátom by sa to hodilo.

(ja nemôžem, mám to doma zakázané [čo i pomyslieť na to ;) ])

;)

iceT:

a priori:
keby neboli rozhoďnožky, neboli by sukničkári.
opačne to neplatí.