Avatar uživatele
MarPar55

Bylo mi řečeno, že se při hádce chovám jako ženská. Jak se chová žena při hádce?

Nebylo mi pořádně vysvětleno proč, ale prý diskutuji. Takže ona mi něco vyčte a já jí odpovím. Jako správný chlap mám mlčet? Nebo když mi něco vyčte, tak to mám hned vstát a udělat? Fakt nevím, co s tím… Děkuji za Váš názor.

Kryšpín: Skutečně? Myslíš si, že se takhle chovám… Je jenom vidět, že mě neznáš, budiž ti teda odpuštěno…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, pepe88 před 2563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Říká se, že ženská se chová iracionálně, dává do souvislostí věci nesouvisející apod. Vůbec to není pravda. Jen musí mít to poslední slovo a ty jako moudřejší ustoupíš a ten norkový kožich jí nakonec koupíš.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?MarPar55 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

No, nevím, ona se každá žena chová trochu jinak (stejně jako muž), některé brečí, hysterčí a „vysvětlují“.
Možná se múžete chovat tak, aby Vám nebylo co vyčítat (pokud Vám to za to stojí).
Pravda je, že ženy, pokud je třeba něco udělat/zajistit to chápou tak, že to udělají hned, tedy co nejdříve je to možné. Platí heslo: „Včera bylo pozdě.“ 🙂
Nezmínil jste se, čeho se výčitky/hádky týkají… Argumenty, diskuse obecně nefrčí, ale činy.
V načich končinách Ali Paša nefrčí, každý dělá vše, podle svých schopností a možností, Není ženská a mužská práce v domácnosti. Mladé ženy nestojí o dospělé dítě ani despotu.
Jiné je to v bytě a jiné v domku (údržba domu, zahrada).
Naši se nehádali, táta (80) vše udělal „hned“, pomáhal tak, aby nebyla mamka urvaná jak utržený vagon a měli pak na sebe čas a náladu… ;)
Moje dcera také vše vysvětluje, omlouvá/vymlouvá se… prý se chová jako chlap (váha) 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Při hádce se každá žena chová trochu jinak.

Odpověď na svou otázku dostanete pouze od toho,
kdo Vám to řekl. Jen on totiž ví, co přesně tím mínil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

No začne třeba kňourat, jako mamá-plastové-chlapisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepe88

Tohle mě pobavilo,ale je to jenom zjednoduchého důvodu jak ponížit chlapa dalo by se říct udělat s chlapa dámské přirození se snaží udělat druhá osoba,tenkrát mi bývalí vedoucí říkaval že nejsem vůbec chlap že se chovám jako harant ale přitom on sám měl v koulích jen vítr a já mohl každou uspokojit a to sem vzvládal v práci se dřít a jestě chodit do fitka zvedat činky,,,klasika jak se říká na blbce opravdu nenarazíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek