neluska007

Co dělat o prázdninách?

Zdarec lidi, o prázdninách bude u nás ubytována příbuzná asi měsíc, a tak se chcu zeptat co jste v tomto věku dělali vy? Napadá mě nějaký ruční práce, ale nebo vyrábění? Nemáte někdo něco originálního? Klidně mi pošlite i nějaký dobrý odkazy.Díkyy :) Jo a žádný výlety nechcu, ty už jsou naplánovaný :D

Nejlepší odpověď
Drap

A v jakém věku ? Zábavy a věcí které se dají dělat je příliš mnoho. Vše je odvislé od osobních zájmů. Já jsem měl vždy o prázdninách spíše opačný problém. A to, jak vše naplánované stihnout.

Další odpovědi
anonym

Kdyby bydlela u mě příbuzná,tak bych opravdu nevěděl co mám v tomhle věku dělat.