kočičky love

Co dělat venku s dětmi ale ne když prší i když je hezky???

prosím žádná moudra
Doplňuji:
Sou to moje děti 2děti které si hrají v parku
PS:jsou ataré 12 a 10 let (holka a kluk)
PPS:žádné knihy prostě hry v přírodě!!!

Nejlepší odpověď
Drap

Pro děti jakéhokoli věku lze vymyslet tolik zábavy a činností, že na to prázdniny ani nestačí. Co tzřeba nakouknout do nějaké knihy. Třeba od Miloše Zapletala. Encyklopedie her, Hry v přírodě, a spousta dalších

Další odpovědi
zjentek

děcka by měli být venku furt a bez ohledu na to, jestli máš plán činností. Však ona jim intuice už napoví, co dělat a tvou činností pak bude DOZOR. Jestli to zní jako moudro, tak sorry ..ale otázka sama zní jako moudro :o

anonym

No – rozumné by bylo napsat

  • jak ´staré´ jsou to děti
  • kolik jich je (jiné činnosti jsou možné pro 30 dětí a jiné pro dvě)
  • zda jsou tvoje nebo svěřené
  • co znamená „venku“ (v parku, na zahradě, v horách…)
  • co znamená „ne když prší i když je hezky“ – jen, když je hezky nebo i když prší

anonym

Matko, dej děti k babce, otevi skříň, vem si na sebe co chceš a jeď, třeba do Pelhřimova. Já si hraju s vnučkou v lese na krám, ona mi prodává rohliky (šišky) a já jí dělám za to zahrádku z klacků, ale to je dvouleté dítě, deseti a dvaáctilétí se už můžou strefovat těma šiškama do stromu na body, pokud by se jim nechtělo, doporučuji přeházet hnůj, nebo jinou bohulibou činnost

Mc Merkurion

…toto je teda nějaké divné a především nepravdivé tvrzení v tvé doplňující odpovědi,vzhledem k tomuto vyjádření z tvé strany,cituji:
„nevím sem dítě a nebaví mě to hlavně O PRÁZDNINÁCH TY TUPČE“