Pajena

Co dělat, když si člověk o vás myslí špatné věci?

Není můj případ ale případ me kamarádky,jelikož mám takovou kamarádku, která moc do kolektivu nezapadla a lidí ji odsuzují za to, jak vypada, jak chodí , jestli je namalovana a nebo na ní říkají nepekne věci, nedávno na ni svedli, že řekla učitelce, že někdo kouří… Jako jo, řekla, ale co má dělat?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží vám na tom, co si kdo myslí? Domníváte se, že na upozornění, je vhodné reagovat vulgárně? I to je špatná věc, když mladá dívka takto reaguje.

Všimla jsem si toho nejen u vaší odpovědi zde , ale i odpověď v IP , kterou jsem od vás dostala, obsahovala několik sprostých slov.

Nějak si nemohu představit, že se takto může chovat budoucí zdravotní sestra.

Váš dotaz se opakuje. Každý je za svůj život, za své chování zodpovědný . Pokud se někdo chová slušně, neporušuje zásady morálky, nemělo by mu záležet na tom, co si jiní myslí.

Kolik lidí si o kamarádce myslí něco špatného? Určitě jsou i tací, kteří ji berou takovou, jaká je, pokud nedává najevo třeba svou „nbadřazenost“ a nereaguje slušně. ..

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem … znáte z literatury.

Ale bohužel, slušnost se vytrácí, nepatří mezi důležité hodnoty člověka …

Další odpovědi
ivzez

Takže na ni nic nesvedli.

To ostatní zavání šikanou, kterou by muselli řešit dospělí. Kamarádka
by se měla obrátit na rodiče a společně s nimi pak na třídní učitelku.
Kdyby třídní učitelka nechtěla nebo nezvládla problém vyřešit, bylo by
nutné se obrátit na vedení školy (opět společně s rodiči).

Mc Merkurion

…„Takže na ni nic nesvedli.“, jak píše ivzez … a jestli je ta tvoje kámoška v tý partě bezva holek jak se řežete, tak se nedivím ani tomu ostatnímu …

quentos

Nic. Pokud to není velmi blízký člověk (z rodiny), může ti bejt fuk, co si o tobě kdo myslí.
Závěrem jeden tip: před čárkou ani otazníkem se nepíše mezera. Ušetříš tím hooooodně úhozů.

dubraro

Nemůžeš s tím udělat vůbec nic. Každé snažení to jen zhorší.

annas

Pajeno,

vidím, že vám opravdu pravidla nic neříkají. Na mé upozornění jste reagovala vulgárně , tolik vulgárních slov jsem v jedné větě už dlouho neslyšela.

Stejně v jedné odpvoědi. Zřejmě se spoléháte na svou anonymitu, ale jak se budete chovat k pacientům, až budte pracovat jako zdravotní sestra?