ZlatejKluk

Co dělat, když mi prská z POD systému?

Dobrý den, ve čtvrtek jsem si koupil pod systém, a prská z něj, vyndal jsem cartridge a výměnil a furt to prskalo. Tak se chci zeptat jestli někdo neví co s tim. Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
seraphico

  • Pokud máš POD, který má nastavitelný výkon a průduch, tak obojí snížit.
  • Podívat se po jiné značce liquidu.
  • Před prvním použití nové cartridge je nutné počkat cca 10 minut poté, co jsi naplnil cartridge, jinak se ti spálí hlava.
  • Zjistit si, jestli se jedná o DL, nebo MTL a podle toho správně potahovat.
  • Nepotahovat na jedno potáhnutí příliš dlouho a v příliš rychlých intervalech.
  • Reklamovat cigaretu.