dust8

Co dělala či jak si vydělávala ABBA během dlouhé pauzy od poslední desky až k vydání zítřejší závěrečné desky Voyage?

Nejlepší odpověď
elkon

Za své bohaté a plodné kariery si vydělali dost.

Další odpovědi
Viktorie II.

Utrácela vydělané, myslím, že i zasloužené penízky.

Hlada

ABBA se rozpadla, manželské dvojice rozvedly, jako skupina přestala existovat a jednotliví členové vedli svůj život. Je o tom dostatek literatury.

terry

ABBA už jako celek nefungovala. Ale jednotliví členové samostatně vydělávali.
Někteří např. skládali hudbu apod.