Katarina3223

Co dál? Láska je občas zapeklitá…

Momentálně je můj přítel na Slovensku a já v Čechách.. jelikož jsou uzavřené hranice, není zde žádná možnost se za ním dostat. Náš vztah prochází poněkud zvláštní krizí… střídavě se odmlčuje. Má dny kdy mi volá a píše jak neskutecne mu chybim, jak chce byt semnou a pak přijdou dny kdy mě ignoruje. Neustále mi vyznává lásku a pak se zase odmlci, svede to na to, jak je neskutečný sobec a ze si určitě najdu lepšího, pak se zase za den ozve jak se v něm neskutecne perou pocity a chce byt se mnou a ptá se jestli na nej myslím. Miluji ho, ale nevyznám se v něm… chápu jistou bezmoc, že nemůže za mnou, ale co dál? Když mu vyjádřím své pocity, tak se v poslední době raději odmlci… čekala bych nejake vysvětlení… nevim co si o tom mám myslet a nevim jak dal… když láska zaveli, je rozum v jinde …

Nejlepší odpověď
annas

Vztah na dálku. Komunikace s prostřednictvím technologii,. chybí blízkost. tedy jen slova. .
Tento vztah vyžaduje obrovskou důvěru, a je třeba, abyste oba byli silní jedinci., navíc bez žárlivosti.

Je třeba, abyste oba byli trpěliví, otevření, rozuměli si, zda stejně chápete slovo láska, zda si uvědomujete nutnost odloučení ne vaší vinou atd. Možná má váš partner nízké sebevědomí, bojí se dát najevo , , že je mu smutno, Může to považovat za svou. slabost.

Ale neměla byste se na něho příliš upínat, příliš si naříkat, že vám chybí. To ale neznamená, že na něho nemyslíte, i když ho nevidíte.

Nahodila jsem několik myšlenek, těžko se radí, protože neznám ani jednoho z vás. Zkuste se zamyslet, zda někde neděláte chybu.

Koronavirus, tedy i čas, jsou momentálně vaším im nepřítelem. Domluvte se s ním, kdy a kdo bude volat či mailovat,, protože i i přehnané aktivita může být na škodu. Méně je někdy více.

„S láskou si hraj, ale nezahrávej. Život svůj žij, ale neprohrávej. Přátelství věř, ale neunáhluj se. Buď i smutný, ale neumírej!!!“ — Adéla Vondráčková

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-lasce/?page=2

Vaše povídání by mělo mít nějakou jiskru, aby vzbuzovala zájem.

Další odpovědi
elkon

Nemám rád složité vztahy. A ještě k tomu na dálku. Jednou tak, podruhé jinak, to nesvědčí o vyzrálosti člověka.

DoTazatel

Nj, láska je naprd. :'D (jen starosti, mnohá omezení a nesvoboda… totiž přesněji ta monogamie).

Podle mě nezbývá než čekat, co a jak se vyvrbí.. čas ukáže.
(nebo se nějak domluvte, promluvte si, dohodněte se, které dny – v jakou dobu si volat/psát, nebo si rovnou upřímně promluvte a řekněte si jak to vidíte – ten vztah, situaci, jak vidíte budoucnost, atd).