Georgo2010

Co byste udělali, kdyby jste vyhráli v loterii?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Podle toho,jaká by to byla částka.Určitě bych něco dala svým dětem /i když dostaly už docela dost/a zabezpečila bych se „na starý kolena“.Ale do práce bych chodit nepřestala,akorát bych se už tak nemusela honit.

Další odpovědi
jendahun

Rozdal bych to chudákům cikánům.
Vážně bych to poslal na účty u více zahraničních bank,okamžitě se odstěhoval někde na rovník a z bezpečné vzdálenosti,bych si na internetu objednal a zaplatil odstřel některých osob v naší politice.

arygnoc

šel bych do důchodu.

Housenka1973

vyřešila bych svoji hypotéku a pokud by to bylo hodně chechtáčků, tak bych vyřešila i hypotéku své sestry a svého švagra. Všem by se nám pak líp dýchalo.....