Kelt

Co byste řekli na takový výtvor?

Máme prostudovat a podepsat Etický kodex. Je to dodržování pravidel chování, nikdo nebude diskriminován podle barvy plení, názorů, pohlaví, orientace a pod. A přitom, kdo nepodepíše, tak se proti němu povede opatření a může být propuštěn z práce. Dobrá logika, že. Co vy na to? Děkuji.

Odpovědi
rrihamirek1

klasicky fasismus v praxi. to by za babise nebylo…

aliendrone

JJ, nepodepsat pejpr o nediskriminaci názorů v případě že máš jiný názor (než je „TEN SPRÁVNÝ“ shora diktovaný) může být o držku. To víme již z minulého režimu a víme, že podpis se VYPLATÍ. Vzpomeneš si na to množství lidí, kteří podepsali „antichartu“? A za pár let nás TITÍŽ šmejdi (s trochou TRAPNÝCH výmluv) poučovali o dem(ent)okra­cii. :(

Vítej v prasečáku pašíka, ehm, chrochty-chrocht Vašíka (dnes již díky Bohu zcepenělého) aneb „jaký pán, takový krám“. :( :( :(

Pepa25

Etický kodex je naprosto běžný – neznám větší firmu, které jej nemá. Firma jím říká, co je pro ni slušné chování. Je proto poměrně logické, že pokud to někdo odmítne podepsat, tak o něj firma nebude mít zájem.