Sinsin

Co byste dělali kdyby na Zemi zaútočili Vogoni (=zlí ufoni stavějící vesmírnou dálnici) a vy měli jen pár minut života?

Přesně tuto událost popisuje autor Douglas Adams v knihách Stopařův průvodce po galaxii, což je i zfilmováno.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nebyli zlí, jen lidé si zapomněli přečíst lejstro vydání stavebního povolení, to víš, ouřad …

Další odpovědi
aliendrone

No, moc by se toho (smysluplného) dělat nedalo. Venkoncem nemám mezi známými Zafoda Bíblbroxe. ale stejně bych si pro jistotu připravil ručník. ;) :D :D

Ale jakožto alien bych samozřejmě přežil, jen bych byl pekelně nakrknutý, že mi Vogoni hodili vidle do plánu na zničení/likvidaci pozemšťanů. Ergo důsledek je jasný – Vogoni by transgalaktickou dálnici URČITĚ nedostavěli. ;) :D

led

Zavolala by som na pomoc Zemi vesmírana aliendrona.https://www­.odpovedi.cz/u­zivatel/profil/71894
O svoj život nemám strach, som totiž nesmrteľná cestovateľka časom.
Ale nemusíte mať strach z Vogonov, Kepler https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64039 ich svojim ďalekohľadom uvidí skôr, než sa vydajú na cestu obsadiť Zem.

Roman71

Než si na kosmické lodi stavební flotily nechat recitovat Vogonskou poezii, raději bych přes sebe nechal přejet buldozer, byť by se nepoškodil.. ani trochu!

xD

Arne1

Hledal bych ručník !

Kelt

Kdyby všichni stavitelé cest byli zlí, tak po cestách nebude nikdo jezdit. Zeptal bych se jich, kdy mi něco jede, kolik to stojí a zda je v ceně zahrnuto i občerstvení.

hapiky

Kdyby zaútočili? Cha,Cha, oni už tu dávno jsou! A také už zaútočili, Unášejí lidi, odebírají jim DNA. Zkrátka chtějí, nebo už vypadají stejně jako My.
Ty dálnice ani nepotřebují, neboť jsou schopni cestovat v jiných dimenzích či časoprostoru. Jen občas, když potřebují někoho zase unést zastaví, provedou co chtějí a zase zmizí.
Mají štěstí, že je lidé oficiálně neberou, to se jim hodí.
Amíci i Rusáci zaprodali celý svět, jen aby se dorvali k z jejich strany předpotopním a pro nás vyspělým technologiím. Proto jim dali svolení.
Není to ze Sci-fi, mám to z první ruky!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.