Fakes147852

Co byste dělali, kdybyste byli neviditelní?

Co byste dělali kdyby jste byli neviditelny

Nejlepší odpověď
Dochy

Všechno!!! Jen bych se asi tolik neproducíroval před zrcadlem… 😉

Další odpovědi
Kepler

Krásná představa! Především bych si dával majzla, aby mě nepřejelo auto. No a pak bych se pomstil jednomu bývalému sousedovi – psychopatovi, který mi nadělal spousty příkoří. Fackovaly by ho dveře jeho vlastního auta, létaly proti němu různé předměty a další srandičky. To bych dělal tak dlouho, dokud by ho nezavřeli do blázince, kam ostatně patří. Tééééda, to by byla hlína!

led

Darovala by som moje zrkadlo aliendronovi. Už by som ho nepotrebovala.

marci1

Kdybych byla neviditelná, lechtala bych lidi. Obzvláště ty „bručouny“ a „semetriky“. 🙂

briketka10

Zlobila bych sousedy, jako oni mě.
Vím jsem škodolibá, ale co naplat : )
Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá!

Drap

Dělal bych vše stejně, jako když jsem viditelný.

aliendrone

Pravděpodobně bych řešil spoutu pakárny, která by z toho vznikla. Nicméně abych nebyl jen negativní, tak by se dalo například nenápadně se dopátrat identity a lokace některých jedinců vkládajících na tento web „specifické“ otázky a následně jim provést trepanaci lebky dlažební kostkou. ;) :D :D