Avatar uživatele
jirka F

Báli byste se hodně, kdybyste byli sami v noci v úplně opuštěném domě, např. na samotě u lesa?

Někteří lidé prý v takových opuštěných domech , školách a dalších opuštěných barácích i přespávají

--
Kdyby jste byly v noci v sami v úplně opuštěném domě (např: na samotě u lesa) báli by jste se hodně ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1 před 3118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

f) jiná možnost( napište v komentáři)

Nebál BYCH se…
😉
Na strašidla už nevěřím dávno…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

a) ne,nebál by jsem se

Vůbec nevím proč a čeho bych se měl bát .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

a) ne,nebál by jsem se

Sice bydlím na polosamotě od lesa 100metrů,ale nebál bych se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

f) jiná možnost( napište v komentáři)

Je to aj otázka vyrovnanej duše. Ak ste čistej mysle, nemáte sa prečo báť. Veď aj Hloupý Honza preto vyhrával na duchmi, čertami a čarodejnicami, nie, žeby nevedel, čo je to strach, ale preto že jeho myseľ bola bez klamu a závisti.
Snáď, keby som poznala desivú historiu zrúcaniny, mala by som strach ani nie z nehmotných duchov, ale tých hmatateľných.
Krásne bolo prespanie v zrúcaninách hradu na vysokom kopci, kde Meluzína spievala svoju pieseň a konáre stromov v mesačnom svite hladkali kamene hradných múrov. Počuť bolo len nočné tance hlodavcov a dychčanie ježkov. Žiadne zvuky civilizácie nerušili fantáziou sprevádzané sny.
Či zimné prenocovanie v akomsi sade vo Vysočine, z ktorého sa ráno vykľul opustený cintorín. Ale spalo sa dobre, duchovia nerušili.
Podobné zážitky z čias vandroviek po Československu a priľahlých štátoch by vydali za celú knihu. Bývali časy, keď sa človek nemusel báť duchov, ani zverov, jedine človek dokázal byť nebezpečný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

f) jiná možnost( napište v komentáři)

Nebála bych se, protože bych v opuštěném domě nespala. Ale ne kvůli strašidlům, která stejně neexistují, ale spíše kvůli některým „zlým“ lidem. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

f) jiná možnost( napište v komentáři)

Když se nebude bát můj pesan, tak já taky ne 🙂 Jenže on je pos..ra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

f) jiná možnost( napište v komentáři)

ne, pokud budu mít sebou svého dobrmana a ostře nabitý samopal

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

a) ne,nebál by jsem se

Ne nebála BYCH se!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

a co třeba duchové neviditelné hlasy atd.

před 3118 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

To jsou právě ta strašidla, na něž nevěřím…
😉

před 3118 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek