ten který je

Co bylo hlavní příčinou sporu mezi Keith Richardsem a Donaldem Trumpem v r.1989?

The Rolling Stones měli na sklonku roku 1989 koncert v Atlantě v rámci celosvětového turné Steels Wheels a tam mělo dojít k vyhrocenému sporu s Donaldem Trumpem,který měl dělat Stounům snad promotéra.Keith Richards měl údajně vytáhnout nůž.Víte někdo bližší podrobnosti a pravý důvod tohoto incidentu?Děkuji.
Obrázek vybrán z Pixbay.

Odpovědi
marci1

Citace toho jak to bylo a co se stalo (strojový překlad): 🙂

"Aby Cohl tento čin zvládl, potřeboval najít promotéra, který by byl ochoten uhradit náklady na hraní kapely. Tento promotér nakonec nebyl nikdo jiný než Donald Trump.

Kapela se zpočátku zdráhala být s Trumpem v jakékoli funkci. Aby pomohl dohodu osladit, sepsal Cohl smlouvu, která zakazovala Trumpovi propagovat koncert na jedné ze svých tiskových konferencí a účastnit se koncertu.

„Kameny měly v té době takovou moc, že ​​v 18:40 hodin v národních večerních zprávách měl být rozhovor s kameny, aby se o nich mluvilo a propagovalo pay-per-view,“ vysvětlil Cohl v rozhovoru pro Pollstar . „Asi v 17:50 dostávám zprávu, že musím přijít do tiskové místnosti ve vedlejší budově.“ Běhám do tiskové místnosti ve vedlejší budově a co si myslíte, že se děje? V našem pokoji pořádá Donald Trump tiskovou konferenci!

„Dávám mu [gesto sem“]. „No tak, Donalde, co to děláš?“ A) Slíbil jsi nám, že tu ani nebudeš, a B) slíbil jsi, že to nikdy neuděláš. “ Říká: „Ale prosili mě, abych šel nahoru, Michaeli! Prosili mě, abych šel nahoru! “ Říkám: ‚Přestaň. Přestaň. To by mohlo být šílené. Udělej, co jsi řekl. Nedělej ze sebe lháře. ““

Bohužel pro Trumpa nechal Cohl svůj vysílačku v šatně a The Rolling Stones zaslechli hádku mezi nimi. Keith Richards ve své nekonečné, neohrožené slávě měl prostě dost a následně vytáhl nůž na Trumpa.

„Říkají mi zpět [do šatny],“ vysvětlil Cohl. „V tu chvíli Keith vytáhne nůž, udeří ho o stůl a řekne: ‚K čertu tě mám?‘ Musím tam jít a sám ho vyhodit? Jeden z nás opouští budovu – buď on, nebo my. “ Řekl jsem ne. Půjdu to udělat. Neboj se. “““

Podrobně v anglickém zdroji:
https://tonede­af.thebrag.com/the-rolling-stones-to-release-1989-show-that-saw-keith-richards-pull-a-knife-on-trump/

led

Za všetkým hľadaj… peniaze
(v tomto konkrétnom prípade neplatí klasické „za všetkým hľadaj ženu“)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.