Hakunamatata

Co by vám řekl váš partner, kdyby se podíval do vaší historie ve vyhledávači?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Nepíši nic co by manželce mohlo vadit,nebo za co bych se měl stydět. Určitě by se pousmála.Ví i heslo a tak se může kdykoliv podívat nemáme před sebou tajnosti.

Další odpovědi
iceT

Zase lezeš na odpovědi a zase hraješ kostičky?No,kos­tičky už nehraju.....

ponovotny

by asi řekla – miláčku co je to ta Hakunamatata ;)

Damiana

Myslím, že překvapený by nebyl. Tajnosti před sebou s mužem nemáme, protože nemáme co skrývat. Viděl by módní a kosmetické stránky (přeloženo: zase bude utrácet), pak muziku (Pet shop boys by ho taky nepřekvapili), no a pak samá práce (zase jenom úchylové a prdlouši – normálka:-)

antík

Nemám partnera, ale kdyby se koukl........­.............. DIE BYATCH

zjentek

a proč by to dělal ..vždyť je to partner, musí tě znát ..asi nechápu ,)

pizlicka

nic by neřekl,ví o mě vše.moda,novinky cz,facebok,cz.lidé-tam jsem si našla kamarádku,hesla také zná,muze kdykoli nahlednout.