Karol55

Co by udělalo bezdomovcovi radost?

Potřebuju poradit, co by podle vás udělalo bezdomovcům největší radost? Teď nemyslím alkohol nebo cigarety, ale spíš jídlo a praktické věci.

Nejlepší odpověď
marci1

Kromě peněz, alkoholu a cigaret třeba trvanlivý salám, nějaké sušenky, ovoce apod.

Další odpovědi
Kepler

Dal jsem flašku na zahřátí a největší minci na jídlo. Ještě pořád sebou vozím 2 svetry a čekám na příležitost.

anonym

Podle toho jakého bezdomovce máte na mysli, jestli má dotyčný smůlu nebo jestli je to jeho životní styl.

zjentek

alkohol a cigarety ne? No tak potom jedině peníze všeho druhu ..kdyby krom zmíněnýho chtěli ještě i něco jinýho, s velikou pravděpodobností by to už nebyli bezdomovci.
Zkus original Zippo.

Lamalam

Peníze na alkohol a cigarety, možná teplé oblečení. Nebo ho pozvi pod stromeček na večeři, nech ho doma vykoupat, přespat atd.

lexx

přístřeší a pravidelnej příjem, pocit potřebnosti, užitečnosti, jedno teplý jídlo denně ale po delší době už ztrácej pracovní návyky a naději…

střevo

mně by se hodil dobrej baťoch a spacák…

kámoš vloni umrznul a měl v kapce devadesát talířů tagže prachy eště mám

redy

Dneska si jeden řekl, jestli nemám drobný, tak jsem mrkla a říkám, nejmenší dvěsta, to nevadí, řek mi.
No když jsou ty svátky, proč ne 🙂
Myslím že radost mu to evidentně udělalo…

střevo

redy nejseš trubka ?
dvě kila se nigdy nedávaj…dyť ho tím alkoholem zabiješ 😉

redy

střevo – já neměla menší. Třeba si koupí jídlo, když jsou ty vánoce 🙂

ReHu

Třeba spacák. Vysloužilý.
Předloni jsem jeden darovala.

střevo

Rehulo dyť sem to psal že spacák seš trubka ? 😉

zjentek

oprava- bezdomovcové

Kepler

Ještě lépe: bezdomovci