Darcy

Čo by ste na sebe zmenili ak by sa to dalo a prečo ?

(povahové rysy, ale tiež fyzické)

Nejlepší odpověď
aliendrone

A víš že kupodivu NIC? Jsem sám se sebou spokojený – v rámci možností „věčného nespokojence“, pro kterého prostě NENÍ NIC dost dobré na to, aby to nemohlo být JEŠTĚ MNOHEM LEPŠÍ! ;) :D :D

Jsem totiž už dost starý na to, abych chápal, že každá změna má své důsledky (a často nečekané/nepřed­vídané). Např. bych mohl zatoužit po vyléčení svých neduhů souvisejících s „trochu dlouhodobým mládím“ (aliendrone je FOREVER YOUNG, nestárne – kdybys tomu nerozuměla).
Ale co pak? Místo cukrovky, pucování brýlí, vysokého tlaku s cholesterolem a haprujících kloubů (na což jsem si jakž takž zvykl) bych „nakoupil“ třeba Crohna? (jak zde nedávno řešil jeden nešťastník) JJ, na uvolněné místo se HNED někdo/něco nacpe! Tož to spánembohem, ale zůstanu u „toho svého“. ;) :)

Další odpovědi
Drap

Narodil bych se o 20 let dříve, nebo o 125let později. A proč? Protože si myslím, že by to pro mne bylo lepší.

aevul

Chtěl bych být schopný naučit se jazyky, hlavně angličtinu, ale i jakýkoli další. Proč, to je asi jasné :) Ale OK. Kvůli cestování, angličtinu kvůli práci. Ale na co by kdyby se v životě nehraje, takže jsem docela spokojený.

da ny

Na sobě bych nic neměnila. Nechala bych to tak, jak to bylo a je (zejména „povahové rysy, ale tiež fyzické“). Jediné, na čem bych příště pilně zapracovala, by byla jazyková vybavenost (stejně, jako aevul ;)).
I ty nemoci, kterými jsem prošla a zdravotní obtíže/omezení mi něco vzaly a mnohé daly/přinesly.

Darcy

Drap, v čem?
taky jsi nepochopen/á dobou 😏😁

aevul

Darcy, aliendrone: pozor na to, co si člověk přeje, může se mu to splnit. Jako tomu rybářovi, co chytnul zlatou rybku. ta mu slíbila, že mu splní jedno přání, když jí pustí zpátky do vody. Dohodnuto, plácli si rukou/ploutví a rybář vyslovil přání: „Chci mít penis až na zem“. Zlatá rybka se usmála – a rybář měl amputované obě nohy.

Darcy

🤭😂 aevul..
ale dnes je tak zkaženávdoba, že by měl ten rybář parádní život.
Zvrhlosti jsou na vzestupu, Panoptikum vládne světu 😏🤫