Spartaboy

Co by se stalo kdybych si uprostřed lesa postavěl perníkovou chaloupku?

Déšť a mravenci by se mě do ní pustili to je jistý. Napadá vás ještě něco?

Nejlepší odpověď
led

1 – Doteraz som si myslela, že na Perníkovú chalúpku má vlastnícke a stavebné právo len Ježibaba z Černého lesa. Máte na stavbu podľa jej projektu PCh od nej súhlas?

2 – Dúfam, že nemáte na mysli drogu – perník https://www.prev­centrum.cz/in­formace-o-drogach/pervitin/

3 – Ak napriek tomu Perníkovú chalúpku postavíte, majiteľ lesa vás buď z lesa vyhodí, alebo si z vašej perníkovej chalúpky spraví atrakciu pre turistov. Jedine s jeho súhlasom tam môžete postaviť nehnuteľnosť.

4 – Zaplatil ste daň z nehnuteľnosti?

Další odpovědi
Malvína

Dřív by to rozebrali lidé. 🙂

aliendrone

No co asi? Pirátská verbež a jejich příznivci by si tam udělali míting, během kterého by ji mimoděk prohlásili za neekologickou stavbu narušující životní prostředí- A následně by ji bleskově vyšňupali do ztracena. ;) :D :D

paul1

Myslím, že by se nestalo nic světoborného. Nesměla by ale mít pevné základy, potom myslím není potřeba na to mít stavební povolení a také je to nějak omezeno rozměry. Takže asi nejlepší něco na kolečkách, aby se s tím dalo odjet, kdyby se to někomu nelíbilo 😊😊😊.

Čecho_slovák

Stavební úřad by ji označil za černou stavbu,

JežíšKristus

Stavební úřad by sám řízení nezahájil, nechtějí se do toho sami pouštět. Museli by nejdřív od někoho dostat oznámení. Nejspíš by byla stavba dodatečně povolena.

Beno

Jako perník by musel být ze dřeva. Jinak by to sežraly myši.