Kotr

Co by se stalo, kdyby býložravec snědl maso?

Nejlepší odpověď
Drap

Býložravec by maso především nejedl. Pokud ano, mohl by mít žaludeční potíže, protože jeho trávicí trakt neni přizpůsoben trávení masa.

Další odpovědi
aliendrone

Podle toho kolik. Zdá se mi, že je dost dobře možné, aby např. kráva sežrala při ládování se nějakou žížalu, která se „omylem připletla“ apod. ;) :D :D

EKSOT123

Na přelomu tisíciletí byla dosti rozšířena Nemoc šílených krav. To kvůli zkrmování masokostních mouček přežvýkavcům. Muselo se to zakázat. Takže ve vhodné úpravě maso býložravci stráví. Často se stane, že kráva a další zvířata sežerou lůžko po porodu. Ale jinak bohudík mají zvířata víc rozumu než lidi a většinou nedělají, co nemají.