Wolwowolk

Co by na to řekli rodiče ?

Můj kamarád, mi přiznal intimní záležitost a bojí se aby mu na to nepřišli rodiče. Co by mu asi řekli kdyby zjistili, že onanuje ? Je mu 12 let -_-
Předem dík za odpovědi. A adminům i vám se omlouvám, že je to takové divné téma … :/

Nejlepší odpověď
anonym

Je to normální, asi by mu neřekli nic, pokud to nebude dělat veřejně. Záleží na rodičích, víře a dalších vlivech.

Další odpovědi
badisko

Nevim proc by to melo…adminum vadit je to normalni zalezitost dospivani ..delaji to jak divky tak i kluci a vsichni bez vyjimky …(pokud nejsou nejaci zvlastni )…
Co by mu na to meli rict …asi jak kteri rodice nekteri jsou normalni a sve potomky pouci o vcelickach a kvetinkach tedy o problematice sexu a jeho nasledcich …jini na to nemaji a nechaji to na skole ..tam se clovek stejne dozvi kulove ..atak pak zde chodi nezletilci …a ptaji se napriklad od kolika let muzou spat s klukem ci holkou …nebo otazky zdravotniho charakteru nasledkem nechraneneho pohlavniho styku a take vlastne ty hloupe otazky …jsem tehotna ?…
na vine jsou vetsinou jak rodice tak deti ale vetsi dil prisuzuji rodicim …prave kvuli tomu ze sve potomky neinformuji a nechavaji to na skole a internetu …

krftwrk

Kdybych zjistil, ze muj syn onanuje, tak bych vzal dve cihky a plesk pres koule !

Ihned by ho to preslo

klob1

Takže ty. ty ty ty.
Ne, co by měli asi. „Hold nám ten chlapeček vyrostl. A co to dělá?“ Na to je jiná přece. Ale on nemůže ještě, tak to musí hold dělat tímto způsobem.
Spíš nic, pokud neleží zrovna na holce. Nebo dnes i na klukovi. Nebo ještě něco jiného. Je to lidské ne? A v tom věku asi více je takových. To záleží na těch rodičích.
„Takže chlapče až si to doděláš nebo dostříkáš, tak si umyj ruce a přijď se navečeřet.“