Co by jste v tomto pripade doporucil memu synovi?

Co by jste v tomto pripade doporucil memu synovi, myslite ze by ho z toho vytahlo treba zjiskani obcanstvi jineho evropskeho statu? Vazne nevim , Dela mi to starosti . a rada bych nejak synovi pomohla ale nevim jak! ☹:-(:-(

Nejlepší odpověď
anonym

Jste dost tajemná. V jakém případě?

Další odpovědi
standa

Navazuji na předchozí odpovědi (viz zdroj), které se týkají tématu…

Pokud zde nyní očekáváte nějaké seriozní doporučení pro vašeho syna, tak se asi nedočkáte, protože vy CHCETE slyšet verzi, která bude směřovat k tomu, že se váš synek vyhne trestu…, ale tato ´vaše´ verze předpokládá, že se synek nebude moci legálně vrátit do ČR (a to odhlížím od faktu, že v dnešním globalizovaném světě, na něj možná bude vydát mezinárodní zatykač)

Takže já osobně doporučuji buď Brazílii a nebo Pankrác…, je to na něm, aby zvážil výhody a nevýhody obou variant.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/promlceci-lhuta-co-s-tim

ReHu

V jakém případě?
A koho konkrétně se ptáte?