Avatar uživatele
skorcovaz

Co by jste si rádi našli pod Vánočním stromečkem?

Potěší Ježíšek a přinese, co si přejete?
Teď nemám na mysli osobní letadlo, něco reálneho..! :)
Doufám, že tu tato otázka ještě nepadla.. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, anonym, iceT před 4912 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pod stromečkem bych si přál pracovní smlouvu na NEURČITO !
P.s. Nyní ji mám do konce roku!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

To, co si přeji není hmatatelné, takže nepřinese. Ale kdyby ano, byla bych ten nejšťastnější člověk pod sluncem…
Z reálných hmatatelných – jako každá ženská se ráda oblékám, tak doufám v nějakou poukázku na oblečení. To se nikdy neztratí a vždycky využije.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

I když má Ježíšek obrovskou moc a dobrou vůli,
na to nemá.
Potenciál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jej, a já to letadlo zrovna chtěla napsat :)) Tak když ne velký, tak aspoň nějaký malý, třeba stříbrný na krk.
Pár dalších maličkostí – knížku, svíčku, vonný tyčinky, ty vždycky jenom potěšej…
…a kdyby Ježíšek chtěl potěšit jóóó moc, tak bych nezhrdla kytarou dvanáctistrunkou. Ale bez ní to přežiju taky.

Od jedněch Vánoc, kdy jsme nebyli pohromadě celá rodina (a to jsme věděli, že se ten chybějící vrátí a že se uzdraví) považuju za nejdůležitější, aby tam nechyběl nikdo z rodiny. Dokud to člověk nezažije, tak mu to tak nějak nedochází… ale jakmile vám tam někdo chybí, tak to dárky fakt nezachráněj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Ježíšek donese tak kulový, co si nekoupíme, to nemáme. A protože je krize, tak tam bude totéž. No, ale zdraví se koupit nedá a pokud ho budu mít, tak budu spokojený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Já si nepřeji nic jiného než pohodu a klid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikk

Nejlíp iPhone .)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Já si hlavně moc přeju pohodu,klid a hlavně mít práci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek