skorcovaz

Co by jste si rádi našli pod Vánočním stromečkem?

Potěší Ježíšek a přinese, co si přejete?
Teď nemám na mysli osobní letadlo, něco reálneho..! :)
Doufám, že tu tato otázka ještě nepadla.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Pod stromečkem bych si přál pracovní smlouvu na NEURČITO !
P.s. Nyní ji mám do konce roku!

Další odpovědi
1popelka1

To, co si přeji není hmatatelné, takže nepřinese. Ale kdyby ano, byla bych ten nejšťastnější člověk pod sluncem…
Z reálných hmatatelných – jako každá ženská se ráda oblékám, tak doufám v nějakou poukázku na oblečení. To se nikdy neztratí a vždycky využije.

anonym

I když má Ježíšek obrovskou moc a dobrou vůli,
na to nemá.
Potenciál.

Terryle

Jej, a já to letadlo zrovna chtěla napsat :)) Tak když ne velký, tak aspoň nějaký malý, třeba stříbrný na krk.
Pár dalších maličkostí – knížku, svíčku, vonný tyčinky, ty vždycky jenom potěšej…
…a kdyby Ježíšek chtěl potěšit jóóó moc, tak bych nezhrdla kytarou dvanáctistrunkou. Ale bez ní to přežiju taky.

Od jedněch Vánoc, kdy jsme nebyli pohromadě celá rodina (a to jsme věděli, že se ten chybějící vrátí a že se uzdraví) považuju za nejdůležitější, aby tam nechyběl nikdo z rodiny. Dokud to člověk nezažije, tak mu to tak nějak nedochází… ale jakmile vám tam někdo chybí, tak to dárky fakt nezachráněj.

rybíz

Ježíšek donese tak kulový, co si nekoupíme, to nemáme. A protože je krize, tak tam bude totéž. No, ale zdraví se koupit nedá a pokud ho budu mít, tak budu spokojený.

zdeny

Já si nepřeji nic jiného než pohodu a klid

Nikk

Nejlíp iPhone .)

morče

Já si hlavně moc přeju pohodu,klid a hlavně mít práci