honza19hk

Co vám donesl Ježíšek?

A máte z toho radost nebo ne?

Já dostal hadry,deodoran­t,sekeru,novou cirkulárku a BRDM což je pěkný ale taky určitě pěkně drahý.
Doplňuji:
to BRDM je samozřejmě plně funkční jen zbraně to má znehodoncené. Je po celkové GO. jedna z mála věcí co mi chyběla ve sbírce techniky.(Seznam můžu poslat interní poštou kdo ho chce)

Nejlepší odpověď
Pyrotechnik

Chtěl jsem notebooka ,dostal jsem jen hadry… nespokojen.

Další odpovědi
huxa

donesl mi vánoční pohodu, lásku, prostě to nejdůležitější

BRDM? model, reálný stroj?

pusinka50

Já dostala nabíječku k autobaterii k autu, moc praktická věc:-)

Illines

Nic,prala jsem si,ale jezisek jen poseptal-uz mas a to jsme my.
Doplňuji:
A prece jsem si odnesla darek z utulku.

venkovan

Rozsvícené oči a tváře dětí.

BANAN93

tak to gratuluji ..... já dostal spíš peníze, jinak sluchátka k PC s mikrofonem (ty se mi každou chvíli totiž ničej) jinak takové ty ponožky, voňavky, trencle, knížku atd.

a tank „TIGER II“ nemáte ????

Rocker

Nadělili jsme si plazmovou TV,na tu starou malou manželka moc neviděla z postele.Syn dostal X-Box,takže jsme skoro do rána všichni pařili:-)